Your current position:
Route finder
From
To
 
Rīga
Ķemeri
Train No.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Route
Time in route
Ticket price
 
05:09
06:11
6501
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
06:39
07:41
6503
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
07:39
08:41
6505
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
09:39
10:38
6507
3
Rīga - Tukums 2
59 min
 
11:39
12:38
6509
3
Rīga - Tukums 2
59 min
 
13:39
14:38
6511
3
Rīga - Tukums 2
59 min
 
14:39
15:41
6513
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
15:39
16:41
6515
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
16:54
17:41
6517
3
Rīga - Tukums 2
47 min
 
17:39
18:39
6519
3
Rīga - Tukums 2
1 h 00 min
 
18:54
19:41
6521
3
Rīga - Tukums 2
47 min
 
19:39
20:39
6523
3
Rīga - Tukums 2
1 h 00 min
 
20:39
21:41
6525
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
21:39
22:41
6529
3
Rīga - Tukums 2
1 h 02 min
 
22:09
23:07
6531
3
Rīga - Ķemeri
58 min
 
22:54
23:53
6533
3
Rīga - Tukums 2
59 min
 
23:49
00:48
6535
3
Rīga - Tukums 2
59 min

Explanation of icons

Please wait