Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Ikšķile
Rīga
Vilciena Nr.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
05:17
05:52
6201
Lielvārde - Rīga
35 min
1.43 €
 
06:09
06:41
6203
Aizkraukle - Rīga
32 min
1.43 €
 
06:22
07:00
821
Krustpils - Rīga
38 min
1.43 €
 
07:16
07:52
6207
Lielvārde - Rīga
36 min
1.43 €
 
07:49
08:22
6211
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
 
08:16
08:52
6213
Lielvārde - Rīga
36 min
1.43 €
 
08:47
09:20
6215
Ogre - Rīga
33 min
1.43 €
 
09:18
09:52
6217
Lielvārde - Rīga
34 min
1.43 €
 
10:15
10:48
6219
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
 
11:16
11:52
6221
Lielvārde - Rīga
36 min
1.43 €
 
12:15
12:48
6223
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
 
13:50
14:23
6225
Lielvārde - Rīga
33 min
1.43 €
 
15:14
15:50
6227
Lielvārde - Rīga
36 min
1.43 €
 
15:49
16:22
6229
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:19
17:52
6233
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:14
18:50
6235
Lielvārde - Rīga
36 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
19:20
19:53
6239
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:16
20:52
6243
Lielvārde - Rīga
36 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
21:00
21:30
803
Gulbene - Rīga
30 min
1.67 €
Pirkt5 % atlaide
 
21:20
21:52
6245
Aizkraukle - Rīga
32 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
22:49
23:22
6247
Aizkraukle - Rīga
33 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet