No 24. marta līdz 14. aprīlim atcelti 16 vilcienu reisi.

Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Ogre
Rīga
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
05:21
06:01
6201
Lielvārde - Rīga
40 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
06:06
06:45
6203
Aizkraukle - Rīga
39 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
06:23
07:08
821
Krustpils - Rīga
45 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
06:32
07:14
6205
Lielvārde - Rīga
42 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
07:00
07:42
6207
Lielvārde - Rīga
42 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
07:16
07:51
823
Krustpils - Rīga
35 min
1.67 €
Pirkt5 % atlaide
 
07:33
08:11
6211
Aizkraukle - Rīga
38 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
07:45
08:20
815
Zilupe - Rīga
35 min
1.67 €
Pirkt5 % atlaide
 
08:05
08:47
6213
Lielvārde - Rīga
42 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
08:34
09:00
703
Daugavpils - Rīga
26 min
2.20 €
Biļete jāpērk kasē
 
08:50
09:29
6215
Ogre - Rīga
39 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
09:14
09:53
6217
Lielvārde - Rīga
39 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
10:05
10:43
6219
Aizkraukle - Rīga
38 min
20% atlaide 1.14 €
Pirkt5 % atlaide
 
10:17
10:51
817
Daugavpils - Rīga
34 min
1.67 €
Pirkt5 % atlaide
 
11:05
11:47
6221
Lielvārde - Rīga
42 min
20% atlaide 1.14 €
Pirkt5 % atlaide
 
12:32
13:10
6223
Aizkraukle - Rīga
38 min
20% atlaide 1.14 €
Pirkt5 % atlaide
 
13:48
14:27
6225
Lielvārde - Rīga
39 min
20% atlaide 1.14 €
Pirkt5 % atlaide
 
15:05
15:47
6227
Lielvārde - Rīga
42 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
15:50
16:28
6229
Aizkraukle - Rīga
38 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
16:00
16:34
801
Daugavpils - Rīga
34 min
1.67 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:08
17:46
6233
Aizkraukle - Rīga
38 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:00
18:42
6235
Lielvārde - Rīga
42 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:42
19:13
6237
Lielvārde - Rīga
31 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:58
19:37
6239
Aizkraukle - Rīga
39 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
19:08
19:43
805
Zilupe - Rīga
35 min
1.67 €
Pirkt5 % atlaide
 
19:42
20:16
813
Krustpils - Rīga
34 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:05
20:47
6243
Lielvārde - Rīga
42 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:34
21:07
807
Daugavpils - Rīga
33 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
21:08
21:46
6245
Aizkraukle - Rīga
38 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide
 
22:40
23:18
6247
Aizkraukle - Rīga
38 min
1.43 €
Pirkt5 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet