Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Olaine
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena
 
05:24
05:50
6701
Rīga - Jelgava
26 min
1.40 €
 
06:05
06:31
6703
Rīga - Jelgava
26 min
1.40 €
 
07:01
07:25
6705
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
 
07:49
08:13
6707
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
08:29
08:53
6709
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
09:40
10:04
6711
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
11:01
11:25
6713
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
12:30
12:54
6715
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
13:29
13:53
6717
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
14:33
14:57
6719
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
15:17
15:41
6721
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
16:00
16:24
6723
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
16:44
17:08
6725
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:10
17:34
6727
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:42
18:06
6729
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:12
18:36
6731
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:25
18:45
881
Rīga - Dobele
20 min
1.65 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:57
19:21
6733
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
19:40
20:04
6735
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:24
20:48
6737
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
21:34
21:58
6739
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
22:29
22:53
6741
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide
 
23:25
23:49
6743
Rīga - Jelgava
24 min
1.40 €
Pirkt5 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet