Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Zolitūde
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena
 
05:41
05:55
6501
Rīga - Tukums 2
14 min
0.80 €
 
06:10
06:25
6401
Rīga - Sloka
15 min
0.80 €
 
06:56
07:09
6403
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
 
07:16
07:29
6405
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
 
07:34
07:47
6503
Rīga - Tukums 2
13 min
0.80 €
 
08:02
08:15
6407
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
 
08:33
08:46
6409
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
 
09:02
09:15
6301
Rīga - Dubulti
13 min
0.80 €
 
09:20
09:33
6505
Rīga - Tukums 2
13 min
0.80 €
 
10:00
10:14
6411
Rīga - Sloka
14 min
0.80 €
 
10:27
10:41
6307
Rīga - Dubulti
14 min
0.80 €
Pirkt
 
10:57
11:11
6413
Rīga - Sloka
14 min
0.80 €
Pirkt
 
11:17
11:29
6311
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
11:28
11:41
6507
Rīga - Tukums 1
13 min
0.80 €
Pirkt
 
11:41
11:53
6313
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
11:57
12:10
6315
Rīga - Dubulti
13 min
0.80 €
Pirkt
 
12:16
12:30
6415
Rīga - Sloka
14 min
0.80 €
Pirkt
 
12:40
12:52
6321
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
13:00
13:13
6509
Rīga - Tukums 2
13 min
0.80 €
Pirkt
 
13:22
13:35
6323
Rīga - Dubulti
13 min
0.80 €
Pirkt
 
13:35
13:48
6417
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
Pirkt
 
14:00
14:13
6327
Rīga - Dubulti
13 min
0.80 €
Pirkt
 
14:17
14:29
6511
Rīga - Tukums 2
12 min
0.80 €
Pirkt
 
14:52
15:05
6419
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
Pirkt
 
15:13
15:25
6333
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
15:24
15:37
6421
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
Pirkt
 
15:56
16:10
6513
Rīga - Tukums 2
14 min
0.80 €
Pirkt
 
16:33
16:46
6423
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
Pirkt
 
17:06
17:20
6515
Rīga-Tukums 2
14 min
0.80 €
Pirkt
 
17:20
17:34
6343
Rīga - Dubulti
14 min
0.80 €
Pirkt
 
17:30
17:44
6425
Rīga - Sloka
14 min
0.80 €
Pirkt
 
18:00
18:14
6427
Rīga - Sloka
14 min
0.80 €
Pirkt
 
18:20
18:34
6347
Rīga - Dubulti
14 min
0.80 €
Pirkt
 
18:30
18:44
6429
Rīga - Sloka
14 min
0.80 €
Pirkt
 
19:01
19:15
6519
Rīga - Tukums 2
14 min
0.80 €
Pirkt
 
19:25
19:38
6351
Rīga - Dubulti
13 min
0.80 €
Pirkt
 
19:45
19:58
6431
Rīga - Sloka
13 min
0.80 €
Pirkt
 
20:09
20:21
6353
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
20:29
20:42
6521
Rīga - Tukums1
13 min
0.80 €
Pirkt
 
21:05
21:18
6523
Rīga - Ķemeri
13 min
0.80 €
Pirkt
 
21:25
21:37
6355
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
21:42
21:54
6525
Rīga-Tukums 2
12 min
0.80 €
Pirkt
 
22:14
22:26
6357
Rīga - Dubulti
12 min
0.80 €
Pirkt
 
22:40
22:52
6527
Rīga - Tukums 2
12 min
0.80 €
Pirkt
 
23:36
23:49
6529
Rīga - Tukums 2
13 min
0.80 €
Pirkt

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet