Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Ķegums
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar 5% atlaidi
 
05:10
06:02
6202
Rīga - Aizkraukle
52 min
1.81 €
 
06:27
07:20
6206
Rīga - Lielvārde
53 min
1.81 €
 
06:54
07:44
6208
Rīga - Aizkraukle
50 min
1.81 €
 
07:48
08:39
6212
Rīga - Lielvārde
51 min
1.81 €
 
08:48
09:38
6214
Rīga - Aizkraukle
50 min
1.81 €
 
09:31
10:24
6216
Rīga - Lielvārde
53 min
25% atlaide 1.35 €
 
10:56
11:49
6218
Rīga - Lielvārde
53 min
25% atlaide 1.35 €
 
12:20
13:10
6220
Rīga - Aizkraukle
50 min
25% atlaide 1.35 €
 
13:36
14:27
6222
Rīga - Lielvārde
51 min
25% atlaide 1.35 €
Pirkt5 % atlaide
 
14:35
15:25
6224
Rīga - Aizkraukle
50 min
25% atlaide 1.35 €
Pirkt5 % atlaide
 
15:30
16:18
814
Rīga - Krustpils
48 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
15:50
16:41
6228
Rīga - Lielvārde
51 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
16:25
17:15
6230
Rīga - Aizkraukle
50 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:08
18:01
6232
Rīga - Lielvārde
53 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:45
18:35
6234
Rīga - Aizkraukle
50 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:18
18:58
6236
Rīga - Lielvārde
40 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:39
19:32
6238
Rīga - Lielvārde
53 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
19:21
20:14
6240
Rīga - Lielvārde
53 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:07
20:57
6242
Rīga - Aizkraukle
50 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:42
21:33
6244
Rīga - Lielvārde
51 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
21:12
22:09
824
Rīga - Krustpils
57 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
22:33
23:23
6246
Rīga - Aizkraukle
50 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide
 
23:30
00:20
6248
Rīga - Lielvārde
50 min
1.81 €
Pirkt5 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet