Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Cēsis
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena
 
06:21
08:27
862
Rīga - Valmiera
2 h 06 min
3.50 €
Pirkt
 
10:37
12:31
868
Rīga - Valga
1 h 54 min
3.50 €
Pirkt
 
18:10
19:35
866
Rīga - Valga
1 h 25 min
3.50 €
Pirkt
 
18:48
20:45
864
Rīga - Valmiera
1 h 57 min
3.50 €
Pirkt

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet