Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Daugavpils
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena
 
07:40
11:07
802
Rīga - Daugavpils
3 h 27 min
7.05 €
Pirkt
 
16:19
18:58
704
Rīga - Daugavpils
2 h 39 min
7.75 €
Biļete jāpērk kasē
 
17:38
20:58
818
Rīga - Daugavpils
3 h 20 min
7.05 €
Pirkt

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet