Vilciens Nr.807 Zilupe (15:18) - Rīga (20:16) brauc ar 30 minūšu kavējumu.

Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Jelgava
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena
 
05:24
06:08
6701
Rīga - Jelgava
44 min
1.90 €
Pirkt
 
06:05
06:51
6703
Rīga - Jelgava
46 min
1.90 €
Pirkt
 
07:01
07:47
6705
Rīga - Jelgava
46 min
1.90 €
Pirkt
 
07:49
08:34
6707
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
08:29
09:14
6709
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
09:40
10:25
6711
Rīga - Jelgava
45 min
25% atlaide 1.43 €
Pirkt
 
10:52
11:37
6713
Rīga - Jelgava
45 min
25% atlaide 1.43 €
Pirkt
 
12:30
13:15
6715
Rīga - Jelgava
45 min
25% atlaide 1.43 €
Pirkt
 
13:29
14:14
6717
Rīga - Jelgava
45 min
25% atlaide 1.43 €
Pirkt
 
14:33
15:18
6719
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
15:17
16:02
6721
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
16:00
16:45
6723
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
16:44
17:29
6725
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
17:10
17:55
6727
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
17:42
18:27
6729
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
18:12
18:57
6731
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
18:25
19:05
721
Rīga - Liepāja
40 min
2.15 €
Pirkt
 
18:55
19:40
6733
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
19:40
20:25
6735
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
20:24
21:09
6737
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
21:34
22:19
6739
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
22:29
23:14
6741
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt
 
23:25
00:10
6743
Rīga - Jelgava
45 min
1.90 €
Pirkt

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet