Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Sigulda
Rīga
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
06:22
07:24
865
Valmiera - Rīga
1 h 02 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
07:01
07:53
875
Valga - Rīga
52 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
08:04
09:10
831
Sigulda - Rīga
1 h 06 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
09:24
10:30
833
Sigulda - Rīga
1 h 06 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
11:06
12:08
861
Valmiera - Rīga
1 h 02 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
14:07
15:13
837
Sigulda - Rīga
1 h 06 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
16:03
17:09
839
Sigulda - Rīga
1 h 06 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
17:19
18:25
841
Sigulda - Rīga
1 h 06 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
18:34
19:36
873
Valga - Rīga
1 h 02 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
21:35
22:41
845
Sigulda - Rīga
1 h 06 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet