Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Skrīveri
Daugavpils
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
08:52
11:08
802
Rīga - Daugavpils
2 h 16 min
4.68 €
 
14:08
16:33
808
Rīga - Daugavpils
2 h 25 min
4.68 €
Pirkt10 % atlaide
 
18:41
20:57
818
Rīga - Daugavpils
2 h 16 min
4.68 €
Pirkt10 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet