Jūs atrodaties šeit:

Aicinājums mācīties par Mašīnista palīgu

SAKARĀ AR UZŅĒMUMA ATTĪSTĪBU UN JAUNO VILCIENU IEGĀDI,
aicinām pieteikties perspektīvus, atvērtus jaunām zināšanām interesentus, kuri vēlētos apgūt 

MAŠĪNISTA PALĪGA (vilces līdzekļa palīga) profesiju!

Piesaki mums savu vēlmi mācīties un mēs ar Tevi sazināsimies, lai izrunātu mācību iespējas!

Apmācību ilgums 1 gads un 2 mēneši (ar praksi). Apmācību iespējas nodrošina Rīgas valsts tehnikums. Ir dažādas mācību iespējas, par ko mēs Tev izstāstīsim!  Mācības var būt arī ar minimālu līdzmaksājumu un pat bez maksas, ja Tu jau strādā pie mums citā amatā! 

Jābūt latviešu valodas prasmēm A2 līmenī vai augstākām, kā arī labai veselībai, vēlmei augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu!

Ieguvumi pēc apmācībām: iespēja strādāt stabilā uzņēmumā kurš strauji attīstās, sociālās garantijas, nelaimes gadījumu, dzīvības un veselības apdrošināšana, karjeras iespējas - pārkvalificēšanās no mašīnista palīga uz mašīnistu, pamatalga un piemaksas: mašīnista palīgam no 748.00 līdz 1000.00 bruto, bet mašīnistam var sasniegt 1500.- EUR bruto un vairāk! 

Gaidīsim interesentu pieteikumus, ar norādi par vēlmi mācībām uz e-pastu darbs@pv.lv, lai izrunātu mācību un iespējamās sadarbības iespējas. Informējam, ka par mācību iespējām izstāstīsim visiem interesentiem, bet iespēju sadarboties jau izvērtēsim pārrunu laikā ar atbilstošākajiem pretendentiem.
Kontaktinformācija: 27895999, 67232504.

Nosūtot informāciju AS „Pasažieru vilciens”, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētā atlases konkursa ietvaros, kā arī piekrītat, ka Jūsu dati tiek saglabāti AS „Pasažieru vilciens” datu bāzē un var tikt izmantoti citā atlases konkursā. Pēc Jūsu pieprasījuma Jūsu dati tiks dzēsti. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.

Lūdzu, uzgaidiet