Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Vakances

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Komandas atbildīgais darbs palīdz uzņēmumam nodrošināt augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti. To apliecina klientu atzinīgais novērtējums ikgadējās apmierinātības aptaujās un 1. vieta starp pasažieru pārvadājumu veicējiem Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2022.

Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus, piekļūstamus un nepārtrauktus pasažieru pārvadājumus, veicināt iedzīvotāju uzticību dzelzceļa sabiedriskajam transportam, padarot to par apzinātu un racionālu izvēli sniegto pakalpojumu ērtuma un kvalitātes dēļ. To tiecamies sasniegt, veidojot motivējošu, iesaistošu un atbildību, sadarbību un attīstību veicinošu darba vidi. 


Darbinieku atlases privātuma noteikumi šeit


Ja tevi ir ieinteresējusi kāda vakance AS “Pasažieru vilciens” vai tev ir pieredze un vēlies strādāt citā, ar dzelzceļu saistītā, profesijā, droši raksti vai zvani Personāla vadības daļai: darbs@pv.lv, 27895684. 

Lūdzu, uzgaidiet