Jūs atrodaties šeit:

Remontatslēdznieks

Aicinām mūsu komandai pievienoties:

REMONTATSLĒDZNIEKU

(vilcienu remonta cehā Kandavas ielā 42a, Rīgā)

Uzticēsim: uzturēt darba kārtībā vilcienu remontu ceha metālapstrādes darba galdus, pneimatiskās iekārtas, hidrauliskās preses, izmēģinājuma stendus, tilta celtņus un vilciena pacelšanas mehānismus; veikt to uzstādīšanu, regulēšanu, tehnisko apkopi un remontu.

Sagaidām: darba specifikai atbilstošu profesionālo pieredzi un izglītību, prasmi lasīt tehniskos rasējumus, kā arī sazināties latviešu valodā (zemākā līmeņa 2. pakāpe vai izglītība iegūta valsts valodā). Par priekšrocību uzskatīsim metināšanas apliecību.

Piedāvājam: mēneša algu 1030 EUR pirms nodokļu nomaksas nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu.

Papildu informācija pa tālruni 29532547.

CV vai pieteikumu sūtīt pa e-pastu uz darbs@pv.lv, faksu 67233049 vai pa pastu AS "Pasažieru vilciens" Personāla vadības daļai Turgeņeva ielā 14, Rīgā, LV-1050.

Sazināsimies tikai ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Nosūtot informāciju AS "Pasažieru vilciens", Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētā atlases konkursa ietvaros, kā arī piekrītat, ka Jūsu dati tiek saglabāti AS "Pasažieru vilciens" datubāzē un var tikt izmantoti citā atlases konkursā. Pēc Jūsu pieprasījuma Jūsu dati tiks dzēsti. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.

Lūdzu, uzgaidiet