Jūs atrodaties šeit:
Поиск маршрута
Из
В
 
Rīga
Jelgava
No поезда
Маршрут
В пути
Цена билета
 
05:24
06:08
6701
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
 
06:05
06:51
6703
Rīga - Jelgava
46 min
1.89 €
 
06:25
07:02
6705
Rīga - Jelgava
37 min
1.89 €
 
06:45
07:22
6707
Rīga - Jelgava
37 min
1.89 €
 
07:02
07:47
6709
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
07:49
08:34
6711
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
08:30
09:14
6713
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
 
09:40
10:25
6715
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
11:01
11:45
6717
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
 
12:30
13:15
6719
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
13:29
14:13
6721
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
 
14:33
15:18
6723
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
15:17
16:01
6725
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
 
16:00
16:45
6727
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
16:46
17:28
6729
Rīga - Jelgava
42 min
1.89 €
 
17:11
17:56
6731
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
17:44
18:26
6733
Rīga - Jelgava
42 min
1.89 €
 
18:12
18:57
6735
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
18:25
19:05
877
Rīga - Dobele
40 min
2.12 €
 
18:57
19:39
6737
Rīga - Jelgava
42 min
1.89 €
 
19:47
20:32
6739
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
 
20:24
21:08
6741
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
 
21:37
22:22
6743
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
Купить10 % atlaide
 
22:29
23:13
6745
Rīga - Jelgava
44 min
1.89 €
Купить10 % atlaide
 
23:30
00:15
6747
Rīga - Jelgava
45 min
1.89 €
Купить10 % atlaide

Значение пиктограмм

Пожалуйста, подождите