Вы находите здесь:
Поиск маршрута
Из
В
 
Rīga
Sigulda
No поезда
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Маршрут
В пути
Цена билета
 
06:16
07:13
832
11
Rīga - Sigulda
57 min
1.89 €
 
06:46
07:55
862
11
Rīga - Valmiera
1 h 09 min
1.89 €
 
07:46
08:53
834
11
Rīga - Sigulda
1 h 07 min
1.89 €
 
10:46
11:53
874
11
Rīga - Valga
1 h 07 min
1.89 €
 
12:46
13:55
838
12
Rīga - Sigulda
1 h 09 min
1.89 €
 
14:46
15:55
840
11
Rīga - Sigulda
1 h 09 min
1.89 €
 
15:46
16:53
842
12
Rīga - Sigulda
1 h 07 min
1.89 €
 
17:16
18:03
864
12
Rīga - Valmiera
47 min
1.89 €
 
17:46
18:54
844
11
Rīga - Sigulda
1 h 08 min
1.89 €
Купить10 % atlaide
 
18:16
19:10
876
12
Rīga - Valga
54 min
1.89 €
Купить10 % atlaide
 
18:46
19:53
866
11
Rīga - Valmiera
1 h 07 min
1.89 €
Купить10 % atlaide
 
20:16
21:25
846
11
Rīga - Sigulda
1 h 09 min
1.89 €
Купить10 % atlaide
 
21:46
22:55
848
11
Rīga - Sigulda
1 h 09 min
1.89 €
Купить10 % atlaide

Значение пиктограмм

Пожалуйста, подождите