Jūs atrodaties šeit:
Поиск маршрута
Из
В
 
Rumbula
Rīga
No поезда
Маршрут
В пути
Цена билета
 
06:46
07:04
6205
Lielvārde - Rīga
18 min
0.80 €
 
07:26
07:44
6207
Lielvārde - Rīga
18 min
0.80 €
 
07:54
08:13
6211
Aizkraukle - Rīga
19 min
0.80 €
 
08:29
08:47
6213
Lielvārde - Rīga
18 min
0.80 €
 
09:37
09:55
6217
Lielvārde - Rīga
18 min
25% скидка 0.60 €
 
11:27
11:45
6221
Lielvārde - Rīga
18 min
25% скидка 0.60 €
 
14:16
14:34
6225
Lielvārde - Rīga
18 min
25% скидка 0.60 €
Купить
 
15:34
15:52
6227
Aizkraukle - Rīga
18 min
25% скидка 0.60 €
Купить
 
16:10
16:28
6229
Lielvārde - Rīga
18 min
0.80 €
Купить
 
16:57
17:15
6231
Ogre - Rīga
18 min
0.80 €
Купить
 
17:27
17:46
6233
Aizkraukle - Rīga
19 min
0.80 €
Купить
 
18:24
18:42
6235
Lielvārde - Rīga
18 min
0.80 €
Купить
 
20:29
20:47
6241
Lielvārde - Rīga
18 min
0.80 €
Купить

Значение пиктограмм

Пожалуйста, подождите