Your current position:
Route finder
From
To
 
Rīga
Majori
Train No.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Route
Time in route
Ticket price
 
05:30
06:02
6501
3
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
 
06:30
07:02
6405
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
07:00
07:32
6407
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
07:30
08:02
6503
3
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
 
08:00
08:32
6409
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
08:30
09:02
6411
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
09:30
10:02
6505
3
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
 
10:05
10:37
6413
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
10:35
11:04
6305
3
Rīga - Dubulti
29 min
1.43 €
 
11:00
11:32
6415
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
11:30
12:02
6507
3
Rīga - Tukums 1
32 min
1.43 €
 
12:00
12:29
6311
3
Rīga - Dubulti
29 min
1.43 €
 
12:30
13:02
6417
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
12:45
13:14
6315
3
Rīga - Dubulti
29 min
1.43 €
 
13:00
13:32
6509
4
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
 
13:30
14:02
6419
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
14:00
14:29
6319
4
Rīga - Dubulti
29 min
1.43 €
 
14:30
15:01
6511
3
Rīga - Tukums 2
31 min
1.43 €
 
15:00
15:32
6421
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
15:30
16:02
6423
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
16:00
16:32
6513
3
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
 
16:30
17:02
6425
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
17:00
17:33
6515
3
Rīga-Tukums 2
33 min
1.43 €
 
17:30
18:02
6427
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
 
18:00
18:33
6429
3
Rīga - Sloka
33 min
1.43 €
 
18:30
19:03
6431
3
Rīga - Sloka
33 min
1.43 €
 
19:00
19:32
6519
3
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
 
19:30
20:02
6337
3
Rīga - Dubulti
32 min
1.43 €
Buy5 % atlaide
 
20:00
20:32
6433
3
Rīga - Sloka
32 min
1.43 €
Buy5 % atlaide
 
20:30
21:02
6521
3
Rīga - Tukums1
32 min
1.43 €
Buy5 % atlaide
 
21:15
21:47
6523
3
Rīga - Ķemeri
32 min
1.43 €
Buy5 % atlaide
 
22:00
22:31
6525
3
Rīga-Tukums 2
31 min
1.43 €
Buy5 % atlaide
 
22:45
23:16
6527
3
Rīga - Tukums 2
31 min
1.43 €
Buy5 % atlaide
 
23:45
00:17
6529
3
Rīga - Tukums 2
32 min
1.43 €
Buy5 % atlaide

Explanation of icons

Please wait