Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Pērc e-biļeti jaunajā tīmekļvietnē www.vivi.lv vai mobilajā lietotnē "Vivi Latvija"!

Jūs atrodaties šeit:

Vienam braucienam

Domājot par pasažieru ērtībām, sadarbībā ar AS "Liepājas autobusu parks" Aizkrauklē tiek regulāri nodrošināta autobusu kursēšana pirms un pēc vilciena atiešanas. Autobuss Aizkraukles stacijā pienāk vidēji 10-15 minūtes pirms vilciena, lai pasažieri paspētu iegādāties biļetes, savukārt, pēc vilciena pienākšanas autobuss aties 5-10 minūšu laikā.

 

Kur var iegādāties biļeti?

  • Biļeti var iegādāties mūsu kasēs un vilcienos pie konduktoriem kontrolieriem.

  • Atceries, ka, pērkot biļeti pie konduktora kontoliera, ja iekāpšanas stacijā darbojas kase, biļetes pamatcenai būs jāpiemaksā 0.50 EUR, bet, ja kase iekāpšanas stacijā nedarbojas, tad biļete tiks pārdota par pamatcenu.

Kad biļete derīga?

  • Biļete derīga vienam braucienam tajā laikā un dienā, kad biļete iegādāta. Biļeti var iegādāties iepriekšpārdošanā desmit dienas pirms plānotā brauciena un tā ir derīga norādītajā datumā.

  • Īsākiem ceļojumiem, izdevīgākā būs biļete "turp-atpakaļ", jo tā ietaupīsiet 5% no "atpakaļ" biļetes cenas. Atpakaļ ceļa biļete būs derīga gan "turp" brauciena diena vai arī nākamajā dienā.

Kādā maršrutā biļete derīga?

  • Biļete derīga uz biļetes norādītajā maršruta līnijā abu galapunktu vai zonu ietvaros, kā arī braucienam LAP autobusā Aizkrauklē.

Lūdzu, uzgaidiet