Jūs atrodaties šeit:

Vienam braucienam

Domājot par pasažieru ērtībām, sadarbībā ar AS "CATA" Aizkrauklē tiek regulāri nodrošināta autobusu kursēšana pirms un pēc vilciena atiešanas. Autobuss Aizkraukles stacijā pienāk vidēji 10-15 minūtes pirms vilciena, lai pasažieri paspētu iegādāties biļetes, savukārt, pēc vilciena pienākšanas autobuss aties 5-10 minūšu laikā.

 

Kur var iegādāties biļeti?

  • Biļeti var iegādāties mūsu kasēs un vilcienos pie konduktoriem kontrolieriem.

  • Atceries, ka, pērkot biļeti pie konduktora kontoliera, ja iekāpšanas stacijā darbojas kase, biļetes pamatcenai būs jāpiemaksā 0.50EUR, bet ja kase iekāpšanas stacijā nedarbojas, tad biļete tiks pārdota par pamatcenu.

Kad biļete derīga?

  • Biļete derīga vienam braucienam tajā laikā un dienā, kad biļete iegādāta. Biļeti var iegādāties iepriekšpārdošanā desmit dienas pirms plānotā brauciena un tā ir derīga norādītajā datumā.

  • Īsākiem ceļojumiem, izdevīgākā būs biļete „turp-atpakaļ”, jo tā ietaupīsiet 5% no „atpakaļ” biļetes cenas. Atpakaļ ceļa biļete būs derīga gan "turp" brauciena diena vai arī nākamajā dienā.

Kādā maršrutā biļete derīga?

  • Biļete derīga uz biļetes norādītajā maršruta līnijā abu galapunktu vai zonu ietvaros, kā arī braucienam AS "CATA" autobusā Aizkrauklē.

Lūdzu, uzgaidiet