Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

E-biļešu pārdošana šeit ir pārtraukta. E-biļetes iegādājies mobilajā lietotnē Vivi Latvija vai www.vivi.lv

Jūs atrodaties šeit:

Atlaide biļetēm pasažieriem ar Goda ģimenes apliecību un 3+ Ģimenes karti

Braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategorija ar Latvijas Goda ģimenes apliecībām “3+ Ģimenes karte” un “Goda ģimene” braukšanai vilcienos var saņemt šādus braukšanas maksas atvieglojumus:

  • katram pieaugušajam uzrādot ID karti, pasi vai derīgu autovadītāja apliecību kopā ar apliecību “3+ Ģimenes karte” vai apliecību “Goda ģimene”:
    • 50% atlaidi biļetēm vienam braucienam;
    • 40% atlaidi dienu vai abonementa biļetēm;
  • skolēni un studenti (līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai), katram bērnam uzrādot ID karti, pasi, derīgu autovadītāja apliecību, skolēna vai studenta apliecību kopā ar apliecību “3+ Ģimenes karte” vai “Goda ģimene” – 90% atlaidi biļetēm vienam braucienam;
  • visi Latvijas Goda ģimenes locekļi, uzrādot iepriekš minētos dokumentus, 4. maijā, 11. un 18. novembrī – 100% atlaidi biļetēm vienam braucienam.

NB! Šīs kategorijas pasažieru braukšanas tiesības vilcienā apliecina biļešu kasē vai vilcienā iegādāta biļete kopā ar apliecību “3+ Ģimenes karte” vai apliecību “Goda ģimene” un personu apliecinošu dokumentu (ID karti, pasi vai derīgu autovadītāja apliecību) bet skolēniem un studentiem – biļete kopā ar ID karti, pasi, derīgu autovadītāja apliecību vai skolēna vai studenta apliecību.

Lūdzu, uzgaidiet