Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Cēsis
Rīga
Vilciena Nr.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
05:28
07:15
865
Valmiera - Rīga
1 h 47 min
3.33 €
 
06:20
07:45
875
Valga - Rīga
1 h 25 min
3.33 €
 
10:30
12:15
861
Valmiera - Rīga
1 h 45 min
3.33 €
 
18:02
19:45
873
Valga - Rīga
1 h 43 min
3.33 €
Pirkt10 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet