Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Ogre
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena
 
05:05
05:45
6202
Rīga - Aizkraukle
40 min
1.40 €
Pirkt
 
06:27
07:11
6204
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
06:52
07:33
6206
Rīga - Aizkraukle
41 min
1.40 €
Pirkt
 
07:20
08:03
6208
Rīga - Ogre
43 min
1.40 €
Pirkt
 
07:40
08:16
802
Rīga - Daugavpils
36 min
1.40 €
Pirkt
 
07:47
08:28
6210
Rīga - Lielvārde
41 min
1.40 €
Pirkt
 
08:40
09:24
6212
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
09:24
10:05
6214
Rīga - Aizkraukle
41 min
1.40 €
Pirkt
 
09:47
10:23
808
Rīga - Zilupe
36 min
1.40 €
Pirkt
 
10:56
11:40
6216
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
12:20
13:04
6218
Rīga - Aizkraukle
44 min
1.40 €
Pirkt
 
13:36
14:20
6220
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
14:32
15:13
6222
Rīga - Aizkraukle
41 min
1.40 €
Pirkt
 
15:10
15:53
6224
Rīga - Ogre
43 min
1.40 €
Pirkt
 
15:23
16:02
814
Rīga - Krustpils
39 min
1.40 €
Pirkt
 
15:44
16:28
6226
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
16:19
16:46
704
Rīga - Daugavpils
27 min
2.10 €
Biļete jāpērk kasē
 
16:25
17:06
6228
Rīga - Aizkraukle
41 min
1.40 €
Pirkt
 
17:00
17:36
816
Rīga - Zilupe
36 min
1.65 €
Pirkt
 
17:08
17:52
6230
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
17:38
18:11
818
Rīga - Daugavpils
33 min
1.65 €
Pirkt
 
17:45
18:29
6232
Rīga - Aizkraukle
44 min
1.40 €
Pirkt
 
18:11
18:44
6234
Rīga - Lielvārde
33 min
1.40 €
Pirkt
 
18:30
19:14
6236
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
18:51
19:25
820
Rīga - Pļaviņas
34 min
1.65 €
Pirkt
 
19:28
20:14
6238
Rīga - Lielvārde
46 min
1.40 €
Pirkt
 
20:09
20:50
6240
Rīga - Aizkraukle
41 min
1.40 €
Pirkt
 
20:42
21:26
6242
Rīga - Lielvārde
44 min
1.40 €
Pirkt
 
21:10
22:00
822
Rīga - Krustpils
50 min
1.40 €
Pirkt
 
22:21
23:23
824/6244
Rīga - Aizkraukle
1 h 02 min
1.40 €
Pirkt
 
23:30
00:27
826
Rīga - Lielvārde
57 min
1.40 €
Pirkt

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet