Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Rīga
Carnikava
Vilciena Nr.
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar 5% atlaidi
 
05:47
06:24
6102
Rīga - Saulkrasti
37 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
06:15
06:55
6104
Rīga - Skulte
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
07:20
08:00
6106
Rīga - Saulkrasti
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
08:11
08:50
6108
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
10:18
10:58
6114
Rīga - Skulte
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
11:19
11:59
6120
Rīga - Saulkrasti
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
12:20
12:59
6124
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
13:42
14:22
6130
Rīga - Saulkrasti
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
14:45
15:24
6134
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
15:58
16:37
6138
Rīga - Saulkrasti
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
16:32
17:12
6140
Rīga - Skulte
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:07
17:47
6142
Rīga - Saulkrasti
40 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
17:37
18:16
6144
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
18:31
19:10
6146
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
19:32
20:11
6148
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
20:37
21:16
6150
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
21:57
22:36
6152
Rīga - Skulte
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide
 
23:27
00:06
6156
Rīga - Saulkrasti
39 min
1.33 €
Pirkt5 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet