Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Skrīveri
Rīga
Vilciena Nr.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
05:28
06:39
6203
Aizkraukle - Rīga
1 h 11 min
2.34 €
 
05:38
07:00
821
Krustpils - Rīga
1 h 22 min
2.34 €
 
06:24
07:30
823
Madona - Rīga
1 h 06 min
2.34 €
 
06:52
08:00
815
Zilupe - Rīga
1 h 08 min
2.34 €
 
07:11
08:22
6211
Aizkraukle - Rīga
1 h 11 min
2.34 €
 
09:37
10:48
6219
Aizkraukle - Rīga
1 h 11 min
2.34 €
 
09:57
11:00
817
Daugavpils - Rīga
1 h 03 min
2.34 €
 
11:38
12:48
6223
Aizkraukle - Rīga
1 h 10 min
2.34 €
 
15:11
16:22
6229
Aizkraukle - Rīga
1 h 11 min
2.34 €
 
16:39
17:52
6233
Aizkraukle - Rīga
1 h 13 min
2.34 €
 
18:41
19:52
6239
Aizkraukle - Rīga
1 h 11 min
2.34 €
 
18:53
20:00
813
Krustpils - Rīga
1 h 07 min
2.34 €
 
19:57
21:00
807
Daugavpils - Rīga
1 h 03 min
2.34 €
 
20:41
21:52
6245
Aizkraukle - Rīga
1 h 11 min
2.34 €
Pirkt10 % atlaide
 
22:12
23:22
6247
Aizkraukle - Rīga
1 h 10 min
2.34 €
Pirkt10 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet