Jūs atrodaties šeit:
Maršruta meklētājs
No
Uz
 
Sloka
Rīga
Vilciena Nr.
Ceļa Nr. Rīgā, plānotais
Maršruts
Ceļā
Biļetes cena ar atlaidi
 
05:10
05:59
6502
Tukums 2 - Rīga
49 min
1.89 €
 
06:04
06:55
6504
Tukums 2 - Rīga
51 min
1.89 €
 
06:39
07:29
6506
Tukums 2 - Rīga
50 min
1.89 €
 
07:04
07:55
6508
Ķemeri - Rīga
51 min
1.89 €
 
07:53
08:44
6408
Sloka - Rīga
51 min
1.89 €
 
08:14
09:04
6410
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
08:40
09:29
6512
Tukums 2 - Rīga
49 min
1.89 €
 
09:09
09:59
6412
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
09:35
10:25
6414
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
10:10
10:59
6514
Tukums 2 - Rīga
49 min
1.89 €
 
11:09
11:59
6416
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
11:39
12:29
6516
Tukums 2 - Rīga
50 min
1.89 €
 
12:39
13:29
6418
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
13:39
14:29
6420
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
14:09
14:59
6518
Tukums 1 - Rīga
50 min
1.89 €
 
14:39
15:29
6422
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
 
15:39
16:29
6520
Tukums 2 - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
16:08
16:58
6424
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
16:40
17:30
6426
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
17:09
17:59
6522
Tukums 2 - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
17:39
18:29
6428
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
18:10
18:59
6524
Tukums 2 - Rīga
49 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
18:39
19:29
6430
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
19:13
20:03
6432
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
19:39
20:29
6434
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
20:10
20:59
6528
Tukums 2 - Rīga
49 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
21:09
21:59
6436
Sloka - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
21:40
22:29
6530
Tukums 2 - Rīga
49 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide
 
22:39
23:29
6532
Tukums 1 - Rīga
50 min
1.89 €
Pirkt10 % atlaide

Ikonu skaidrojums

Lūdzu, uzgaidiet