Jūs atrodaties šeit:

Komercreisi

Piedāvājam iespēju doties jūsu pasūtītā īpašā vilciena reisā

Ja plānojat darba kolektīva kopīgu braucienu vai jānogādā klienti vai sadarbības partneri uz konferenci, vai padomā ir kāds reprezentācijas vai saliedēšanas pasākums, tad izvēlieties maršrutu un laiku, izsakiet mums savas vēlmes, saskaņosim iespējas, un dodieties aizraujošā piedzīvojumā ārpus ikdienas vilcienu kustības grafika!

Ieskatam daži piemēri, ar kādām izmaksām jārēķinās, jo norīkot vilcienu ar apkalpi un klienta noteiktām pieturvietām prasa zināmus resursus. Piemēram, brauciens 4 vagonu elektrovilcienā Rīga-Aizkraukle jums izmaksās aptuveni 1700 eiro, ja dosieties no Rīgas uz Jelgavu un atpakaļ uz Rīgu, tad brauciena cena 4 vagonu elektrovilcienā būs aptuveni 1300 eiro, savukārt aizdoties no Rīgas līdz Cēsīm 3 vagonu dīzeļvilcienā var izmaksāt aptuveni 1800 eiro (cenas norādītas bez PVN).

Ņemiet vērā, ka komercreisa organizēšana aizņem 1,5-2 mēnešus. Reisu aicinām plānot sestdienā vai ārpus maksimumstundām darbadienās. Ir iespēja savienot maršrutus divās līnijās, neiebraucot Rīgā.

Vairāk par komercreisiem un vilcienu norīkošanas nosacījumiem, kā arī iespējām brauciena laikā varat uzzināt šeit vai, sūtot pieprasījumu e-pastā.

Lūdzu, uzgaidiet