Jūs atrodaties šeit:

Ritošā sastāva atslēdznieks-pneimatiķis

Aicinām mūsu komandai pievienoties:

RITOŠĀ SASTĀVA ATSLĒDZNIEKU – PNEIMATIĶI

(vilcienu remonta cehā Kandavas ielā 42a, Rīgā)

Uzticēsim: elektrovilcienu un dīzeļvilcienu pneimatisko iekārtu (kompresori un citu mehānismi), kā arī bremžu sistēmas tehnisko apkopi un remonta darbus.

Sagaidām: darba specifikai atbilstošu profesionālo pieredzi un izglītību, kā arī prasmi sazināties latviešu valodā (zemākā līmeņa 2. pakāpe vai izglītība iegūta valsts valodā).

Piedāvājam: mēneša algu 845 – 1235 EUR pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no darba apjoma un kvalitatīvas izpildes, kā arī nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu.

Papildu informācija pa tālruni 29532886 vai 29531731.

CV vai pieteikumu sūtīt pa e-pastu uz darbs@pv.lv, faksu 67233049 vai pa pastu AS "Pasažieru vilciens" Personāla vadības daļai Turgeņeva ielā 14, Rīgā, LV-1050.

Sazināsimies tikai ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Nosūtot informāciju AS "Pasažieru vilciens", Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētā atlases konkursa ietvaros, kā arī piekrītat, ka Jūsu dati tiek saglabāti AS "Pasažieru vilciens" datubāzē un var tikt izmantoti citā atlases konkursā. Pēc Jūsu pieprasījuma Jūsu dati tiks dzēsti. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.

Lūdzu, uzgaidiet